.

.

Дишете Индустриска Сила Мулти-Цел Бања Почиста за Кади, Тоалети и Тушеви - Тешко на Валкано и Сапун Ѓубриња - ЕПА Побезбеден Избор на Производ - 14 oz - 4 Пакет

Дишете Индустриска Сила Мулти-Цел Бања Почиста за Кади, Тоалети и Тушеви - Тешко на Валкано и Сапун Ѓубриња - ЕПА

DEN 839.76
Достапност
Залиха

Дишете е првиот аеросол чистење линија досега се одобрени од страна на Заштита на Животната средина Агенција е Побезбеден Избор програма.Наместо на ЛПГ, Liquified Течен Гас, Дишат е biodegradable и напојува со воздух.Оваа револуционерна технологија има добиено бројни награди вклучувајќи ја и Националната Родителството Награда, на Мама ' s Choice Award, и на Чисти за Јадење Награда.Сега можете да добиете чист дом сакате, но дишете лесно додека го прават тоа.Велат здраво за чистење на чистење.Дишете Индустриска Сила Бања Почиста е висока-перформанси, безбедно и лесно да се користи ЕПА Побезбеден Избор на Производ, кој нуди врвен чистење во сите области на бања и особено на тешко да се исчисти валкано и сапун ѓубриња.По неколку години на развој, ние сме горди да ве запознаам да Дише - првиот аеросол чистење линија со 100% од состојки состанок за Заштита на Животната средина Агенција е Побезбеден Избор критериуми.Наместо на ЛПГ, Дишат се напојува со воздух.Така, сега можете да добиете чист дом сакате, но дишете лесно да го прават тоа.Тие се одлична за чистење, но тие не се целосно безбедни.Традиционално, што сте се движи од нешто што се нарекува Liquified Нафтен Гас (ТНГ)—тоа е голем залак, сепак, тоа е всушност комбинација од пропан и бутан.Доволно е да се каже, тоа не е нешто што сакате да го спреј во вашиот дом, секој пат кога ќе се чисти.Како родители и сопствениците на домашни миленичиња самите себе, ние се поставени да се измисли подобар начин.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа