.

.

HavenJanny Мат Горниот Слој и База на Грб, Гел лак Впие Исклучување Надгради Формула Долготраен Сјај и Сјајна Завршница За Дома, DIY и Ноктите Салон 2x10ml

HavenJanny Мат Горниот Слој и База на Грб, Гел лак Впие Исклучување Надгради Формула Долготраен Сјај и Сјајна Завршница

DEN 647.76
Достапност
Залиха

HAVENJANNY ДОЛГОТРАЈНИ ГЕЛ БАЗА И МАТ ВРВОТ ГРБ : држи 15-45 дена висок сјај за различни луѓе.Брилијантен сјај сјај, трајни т обиде со сите гел производ пред, ве молиме кожата тестирање пред да го користите нашиот гел.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа