.

.

Не-Кисели Тоалет Сад Почиста Qt.

Не-Кисели Тоалет Сад Почиста Qt.

DEN 1190.40
Достапност
Залиха

Безбедно чисти тоалет без нота или истури гравирање вашиот камен.БЕЗБЕДНА алтернатива на киселина врз основа тоалет сад средства за чистење.Чисти и deodorizes.Нема да се оштети мермер, варовник, или травертин подови.Произведени во Америка.БЕЗБЕДНА алтернатива на киселина врз основа тоалет сад средства за чистење.Чисти и deodorize вашиот тоалет чинии кои седат на мермер, травертин, варовник и други калцит врз основа природен камен на подот без да се грижиш за spillage гравирање вашиот камен.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа