.

.

AMVR [Про Верзија] VR Кабел Менаџмент, 6 Пакети Стигнале Таванот Макара Систем за Oculus Потрагата/Потрагата 2/Рифт/Рифт S/Вентил Индекс/HTC Vive/Vive Pro/HP Reverb G2/PSVR Линк Кабел (Црна)

AMVR [Про Верзија] VR Кабел Менаџмент, 6 Пакети Стигнале Таванот Макара Систем за Oculus Потрагата/Потрагата 2/Рифт/Рифт

DEN 671.76
Достапност
Залиха

【Потивок VR искуство】целиот Oculus Потрагата 2 VR кабел систем за управување со дизајниран од страна на AMVR, донесува силикони, ABS и гумени материјали и бучава амортизерите технологија за да се зголеми тишина и да се минимизира кабел тензија во текот користат, да те направи полесно да се добие целосно нурнати во vr игри, без да предизвика бучава и вкусовите во текот на кабли.Вие не треба да се грижите за кабел ликвидација проблем повеќе. 【Инсталирате два Начини】Лесен за инсталација, можете да изберете лепило куките или завртка куки, во зависност од тоа дали сакате да го поправи тоа трајно и каков вид на таванот имате.Напнатоста на стигнале кабелот е умерена, може да се прошири за да се 71 инчи (1.8 m) долг, а потоа автоматски се враќа, така што ќе имаат повеќе удобно VR искуство кога играте Oculus Потрагата 2 или други pc vr слушалки кои neeed vr кабел линк. 【Поедноставно S, M, L, може да се изберат, кој може да се поправи различни типови и со различни дебелини на поврзување кабли.На прилагодувач може да се прилагоди на должината на надворешен кабел, максималната должина на кабелот може да достигне околу 1.8 метри.Кабел држач, се донесуваат со висок квалитет со силиконска лента и силиконски подлога, го заштитува приклучен кабел и да се намали носат.Циклусот кука може да се користат во комбинација со неколку стигнале VR кабли да се прошири вашиот игра област.Ви обезбеди со повеќе избори. 6*Стигнале VR Кабел. 8*Лепило Кука. 1*Прстен Кука. 2*Хексадецимален Клуч. 6*Завртка Капа. 6*Кука Завртка. 1*Упатството.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа