.

.

3 Парчиња од Нерѓосувачки Челик, Нокти Датотеки со Кожа Случај, Двојно Двострано Метал Нокти Датотеки со Анти-лизга Рачка, Метал Нокти Датотека Бафер Нокти Педикир ?

3 Парчиња од Нерѓосувачки Челик, Нокти Датотеки со Кожа Случај, Двојно Двострано Метал Нокти Датотеки со Анти-лизга

DEN 215.76
Достапност
Залиха

Она што ќе добиете : доаѓа со 3 парчиња од нерѓосувачки челик, нокти датотеки со кожа случај, дизајниран со двојно страни и на различни глави, вклучувајќи ги посочи главата и тркалезна глава, лесно се грижиме за вашите потреби, кожа случај е во прилог да се обезбеди заштита кога тоа не е во употреба, нема да ја изгребат вашето други додатоци или повреди на вашите раце.На постојан и долготраен : овие нокти педикир алатки се изработени од нерѓосувачки челик материјал, кој со добра издржливост и сила, не е лесно да леб, ' рѓа или гниење, може да трае долго време, лесен и компактен, лесен да се носат со кога на патување или за секојдневниот живот.Паметни и внимателен : нашата метал нокти датотеки се дизајнирани со двојно двострано стил и против пролизгување рачка, едната страна е груба површина и на другата страна е парична казна површина, помага да се лак вашите нокти површината и датотека на ноктите рабови, дршката е nonslip, побезбеден и повеќе внимателен да работат.Различни во димензии : нашите нерѓосувачки челик нокти датотека buffers содржат 3 различни големини, нокти датотеки со посочи глава се прибл. 116 x 10 mm/ 4.6 x 0.39 инчи и прибл. 92 х 10 мм/ 3.6 x 0.39 инчи односно, нокти датотека со круг на главата е околу. 121 x 11 mm/ 4.76 x 0.43 инчи, со различни димензии може да ги исполни вашите различни нокти цели.Подобрат вашите нокти : овие двојно двострано нокти датотеки за да може ефективно да го отстраните скршеното завршува, изедначи на нерамни рабови, поднесе остатоци и мртвите кожата околу ноктите, убавината на вашите нокти, погодна за двете ноктите и ноктите, корисни алатки за нокти салон и дома.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа