.

.

McKee е 37 MK37-730 Полирање Подлога Rejuvenator

McKee е 37 MK37-730 Полирање Подлога Rejuvenator

DEN 2006.40
Достапност
Залиха

Вашиот полирање влошки ќе трае подолго и да се претстават подобро.Цитрус degreaser отстранува полски и восок остатоци.Може чисто надвор од Рампа, оставајќи зад себе да Нема остатоци.Mc Kee е 37 полирање подлога rejuvenator е создаден за да се обезбеди detailers со брз и ефикасен начин за чистење на влошки без сапуница остатоци или foamy degreasers.Од производителот на snappy чисти, ова се концентрирани во прав се раствора во вода за да се создаде крајната подлога за чистење решение.Mc Kee е 37 полирање подлога rejuvenator брзо изданија caked-на полски и восок од пена и јагниња волна влошки, овозможувајќи ви да добиете повеќе живот надвор од вашиот чистење влошки.Mc Kees 37 Полирање Подлога Rejuvenator е создаден за да се обезбеди detailers со брз и ефикасен начин за чистење на влошки без сапуница остатоци или foamy degreasers.Од производителот на Snappy Чисти, ова се концентрирани во прав се раствора во вода за да се создаде крајната подлога за чистење решение.Mc Kees 37 Полирање Подлога Rejuvenator брзо изданија caked-на полски и восок од пена и lambswool влошки, овозможувајќи ви да добиете повеќе живот надвор од вашиот чистење влошки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа