.

.

Fanimation CRL4LA Преодни Далечински Контроли Колекција Заврши, 4.38 инчи, Светлина Бадеми

Fanimation CRL4LA Преодни Далечински Контроли Колекција Заврши, 4.38 инчи, Светлина Бадеми

DEN 1607.52
Достапност
Залиха

Додава Голема Прилог На Секоја Соба.Оваа ставка дизајн создава еден на еден вид ремек-дело.Произведено Во Кина.Далечинскиот Управувач Од Контролите Колекција.Квалитет На Дизајн.Чисти Линии.Прифатлива.Три едноставни причини за да се направи ова за да додадете голема прилог на секоја соба.Оваа ставка дизајн создава еден на еден вид ремек-дело.Стариот свет шарм и софистицираност дојде на живот од оваа убава колекција.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа