.

.

Притисни за да го Поврзете Фитинзи - 5/16 OD 10 Парчиња Пластични Брзо се Поврзете Цевка Фитинзи Поврзете Y Spliter Притисни Одговара Фитинзи за Цевки, Фитинзи Притисни за З

Притисни за да го Поврзете Фитинзи - 5/16 OD 10 Парчиња Пластични Брзо се Поврзете Цевка Фитинзи Поврзете Y Spliter

DEN 144.00
Достапност
Залиха

Pneumatic Plus нуди композитни делови во широк спектар на големини, телото стилови и конец типови за различни пневматски апликации.Телото Стил : Унија Директно 5/16" Цевка OD x 5/16" Цевка OD Течност Тип : Воздухот Само се Применуваат Цевка : Полиуретан и Најлон.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа