.

.

7/8 x 9 unc завршетоци со Допрете & Умре Волфрам Челик Коси и 50mm Сплит Умре

7/8 x 9 unc завршетоци со Допрете & Умре Волфрам Челик Коси и 50mm Сплит Умре

DEN 1085.28
Достапност
Залиха

7/8" x 9 unc завршетоци со.Коси & Подели Умре.Десната рака теми.Погоден за меки материјали.Волфрам Челик. 7/8" x 9 unc завршетоци со Допрете & Умре.Unc завршетоци со (Обединета парична Казна Нишка) Направени од волфрам челик овој сет е идеален за почеток на теми во меки материјали, како челик, алуминиум, бакар, итн..Оваа група вклучува 1 x коси & 1 x 50mm сплит умре.Десната рака теми.Погоден за изработка на внатрешни или надворешни теми.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа