.

.

xigua Pop-up Перење Забавува, Расклопна Перење Кошница Облека Складирање со Рачка Облека Организаторот за Бања Плакарот Полица ученичкиот дом, Виножито Мир, Љубов Знак

xigua Pop-up Перење Забавува, Расклопна Перење Кошница Облека Складирање со Рачка Облека Организаторот за Бања

DEN 479.52
Достапност
Залиха

ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА ПЕРЕЊЕ ЗАБАВУВА : 15.7" x 15.7" x 18.5", кругот солидна форма може да се одржи својата форма и не дисторзии и покрај тоа што е расклопна.Круг складирање бин ќе се користи за чување облека, играчки, крпи, итн.Совршен за патување хотел складирање.ВИТКАЊЕ POP-UP ОБЛЕКА ЗАБАВУВА : големите складирање кошница се направени од издржлив мека 210 D обвивка.Свитлива, лесно да се отвори-само отклучите тока, потоа облеката забавува ќе pop-up за да се цилиндрична форма.Лесно да се организира кога не ви е потребна.ПРЕНОСНИ се СПРАВИ & ZIPPERED КАПАК : Не е здрав но сепак мека рачка на оваа перење попречи да направи да се чувствуваме удобно да го дофати и да ги носите.Вие не ќе се соочи со сечење на раце/раце зафат било подолго.Капакот покрие со патент може да се спречи работите од паѓање кога некој удар на попречи надолу од страна на несреќата.ФУНКЦИОНАЛНА КОШНИЦА ЗАБАВУВА ЗА ДОМА/ХОТЕЛОТ : Овој сестран облека перење попречи е погоден за ставање во бања, спална соба, детска соба да се организира крпи, играчки, валкана облека и така натаму.Совршен забавува организација за да зачувате простор и да ја задржите вашата куќа уредни.Исто така, може да се земе тоа да патуваат, погодно за вас да се организира.ПЕРЕЊЕ ПРЕДЛОГ : ве Молиме забележете дека не се чисти на перење кошница со машина за перење.Сте имале подобро, исчистете ја со влажна крпа.Сува тоа е нормално.Големи Облека Попречи/Перење Кошеви Совршен Простор Saver Tired на изработка на играчки/крпи/tools/облека/..се надвор од местото?Досадно да ги организираат повторно и повторно, кога ги стави надвор?Обидете се оваа минимализам кошница забавува, лесно да ги организирате вашите облека работи, ги зачувате вашите организирање на време и енергија.Specification Material : ● Висок Квалитет 210 D Поставата Ткаенина● Трајни рака handle Dimension : 15.7" x 15.7" x 18.5" (L x W x H)Пакет, Вклучувајќи : 1 x Перење Забавува Basketxigua има за цел дизајнирање на разни живописни модели расклопна кошница за алишта, врз основа на неговата целосна функција & врвен квалитет.Можете да најдете многу повеќе смешно, но практични попречува во xigua.Широката употреба & едноставно печатење на облека, кошница, ќе ги задоволи вашите потреби, исто така, може да се убав подарок за вашето семејство/пријатели на Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, итн.Топло Совети : ● ве Молиме имајте предвид дека машината за перење не е дозволено.Рака мие само.● Ние цврсто се придржуваат до квалитетни услуги, стабилен квалитет, за да му служи на нови и стари клиенти.Ако некој се однесува на, ве молиме слободно да ни каже.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа