.

.

Преку ШАЛТЕР 6504 Делукс ISO Меур Распрснување Алатка Сет со Машина

Преку ШАЛТЕР 6504 Делукс ISO Меур Распрснување Алатка Сет со Машина

DEN 1631.76
Достапност
Залиха

Дизајниран за метрички челик кочница линии каде ISO или меур одблесокот е потребно.Вклучува бројот 6514 цевки машина.Адаптери за 4.75 mm 6mm 8мм и 10мм цевки.Сместен е во пластични удар-украсениот случај.Дизајниран за метрички, челик кочница линии каде ISO или меур одблесокот е потребно.Вклучува бројот 6514 цевки машина и адаптери за 4.75 мм, 6mm, 8mm, и 10мм цевки.Сместен е во пластични удар-украсениот случај.Техничари се проблем solvers кои не се плашат од пот на нивните веѓата и маснотии на нивните раце.Тие се обезбеди висок квалитет на услуги дека побарувачката висок квалитет tools.Кога тие имаат потреба од сигурен алатка, тие знаат дека можат да зависат од преку ШАЛТЕР tools да се избави.Owatonna Алатка Компанија за долги дестинации — со гордост дизајнирање и производство на Американскиот специјалност услуга алатки, дијагностика и продавница за опрема од 1925 година.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа