.

.

VETRESKA Вовлекува Мачка Отпадоци Кутија со Капак Лажичка Сет, Надградба на Џамбо Затворен Опфатени Kitty Скриени Отпадоци Кутија Врвот Фиока за Влез Тип Маскирани Мачки

VETRESKA Вовлекува Мачка Отпадоци Кутија со Капак Лажичка Сет, Надградба на Џамбо Затворен Опфатени Kitty Скриени

DEN 3119.76
Достапност
Залиха

2th-Генерација, Надградена Отпадоци Кутија : ѓубре кутија со капак форми на приватниот и затворен голем простор, што е во согласност со мачки' навики, носи чувство на сигурност на мачки, и е повеќе погодна за мачката е физичко и ментално здравје.На занишан отстранлив вратата обезбедува лесен пристап за мачки и полесно да се задржи ѓубре во domed отпадоци кутија, за да се спречи мириси и спречување на кучиња од запишување.Уникатен Вовлекува Чистење : Кога вашиот писе чекор од неговата симпатична мачка отпадоци кутија, пред песок паѓа на возилото има мала дупка дизајн, ѓубре ќе падне од дупката да ѓубре лента, која им помага да се отстрани ѓубрето честички на мачка шепи, и елиминирање на проблеми на мачката со песок од слив.Донеси вашиот писе на чисти и хигиенски дома.Фиока Дизајн и Лажичка Сет : кити отпадоци кутија донесува повлекување од фиока дизајн, кој се избегнува недостатоците на обичните маче отпадоци кутија во минатото.Мачката ѓубре може да биде лесно да се чисти и да се замени со едноставно влечење од фиоката.Мачката отпадоци кутија мебел скриени е опремен со мачка отпадоци лажичка, кој се совпаѓа со складирање кутија за полесно чистење.Издржливи & Здрав : На вовлекува мачка отпадоци кутија е направен од високо-квалитет и животната средина-пријателски ABS Материјали, кои се спречи чуден мирис и издржливи и долготрајни.Роман овошје дизајн, свежи и светли бои, да ви даде на симпатична розова или зелена затворен опфатени отпадоци кутија, и исто така, може да светне на простор и да додадете нови бои на домашниот живот.Интимни Услуга : Можете да добиете еден litterbox комплет со 16.9"(H) *21"(L)(мачка отпадоци кутија има одредена дебелина), нето тежина е 9.9 lb.Нашите врвни влез кат отпадоци кутија мебел обезбедува доволно простор во внатрешноста за возрасен мачка до 18 lb за удобно да се користат кутија.Ако најдете внатрешниот простор не ги исполни вашите очекувања ве молиме да ни кажете, ние ќе биде многу мило да слуша на вашите прашања, и ја советува.На litters донесе од страна на мачката може да се рециклира назад во кутијата, лесен за чистење.Погодно да го замени и надополнува мачка отпадоци, урина тече надолу по одбивни, не грижете се за несакани истекување.Појавување на мала лажичка со складирање кутија и давање на повеќе лесен за чистење.Рачки дизајнирани според човечкото тело, механиката, удобен за носење и чиста.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа