.

.

Clarins Супер Ресторативна Рака Крем за Жените, 3.3 Унца

Clarins Супер Ресторативна Рака Крем за Жените, 3.3 Унца

DEN 1080.00
Достапност
Залиха

Помага да длабоко придавам влогови и ги зајакнува кожата еластичност.Моќен возраст на самото место-исправување на формула промовира младешкиот изглед на рацете веднаш и со текот на времето.Органски harungana екстракт од органски montpellier рок-екстракт од роза, и органски baobab масло целна знаци на стареење, во зрела кожа : длабоки брчки, флеки.Земја на потекло е од Франција.Моќен возраст на самото место-исправување на формула промовира младешкиот изглед на рацете веднаш и со текот на времето.Целта знаци на стареење, во зрела кожа : длабоки брчки, флеки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа