.

.

Medesasi Кал Клапи Обичај ОЕМ Црна Предниот и Задниот дел од Автомобилот Камион Кал Клапи, Компатибилен со 2015-2020 F150, Кал Поздравниот Чувари Mudflaps за Автомобили Камиони, Б

Medesasi Кал Клапи Обичај ОЕМ Црна Предниот и Задниот дел од Автомобилот Камион Кал Клапи, Компатибилен со 2015-2020

DEN 1631.76
Достапност
Залиха

【Лесно Да се Инсталира】Не треба да се отстрани тркала.Тоа е погоден за дупки и точки на поврзување на автомобилот.Вие само треба да користат алатки за да завртка во навртки предвидени со mudguard, се однесуваат на инсталацијата прирачник за лесно спроведување. 【Обичај се вклопуваат】На камион кал клапи компатибилен со 2015 2016 2017 2018 2019 2020 F150, без ОЕМ фендер ракети.Поздравниот guard е произведен од страна на висока прецизност модел и претрпе 100% OE компатибилност тестирање за да се обезбеди совршено се вклопуваат. 【Цврсти И Издржливи】Кал размавта направени од pp материјал, обезбедување на добра отпорни на корозија и високи-температура отпор, одлична отпорност, не е лесно да пукне и да се деформира.Тоа може да се заштити вашиот автомобил од влијанието и отпорност на снег, песок, карпи и др. 【Обезбеди Одлична Guard】Кал клапи максимална ширина може целосно да ги покрие упатуваа на фабрика за гуми за да се минимизира штетата од карпи и кал се фрлени од страна на гуми одиш, намалување на нечистотија и кал акумулирано од страна на возилото. 【Моден Изглед】кал клапи имаат убав чист фабрички изглед, што може да се направи вашиот автомобил повеќе индивидуални и модерна смисла на модата.За производи оштетени во испорака процес или на производите со квалитетот проблеми, ние се обезбеди 365-ден гаранција.На f150 кал клапи имаат убав чист фабрички изглед, што може да се направи вашиот автомобил повеќе индивидуални и модерна смисла на модата.На f150 кал клапи имаат убав чист фабрички изглед, што може да се направи вашиот автомобил повеќе индивидуални и модерна смисла на модата.На f150 кал клапи имаат убав чист фабрички изглед, што може да се направи вашиот автомобил повеќе индивидуални и модерна смисла на модата.На f150 кал клапи имаат убав чист фабрички изглед, што може да се направи вашиот автомобил повеќе индивидуални и модерна смисла на модата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа