.

.

Магацин на Тифани CFL-8371REMO/ЦХД Germane Хром Двојна Светилка 52-инчен Запалени w Кристал Нијанси (вкл. Далечински & 2 Боја Опција Ножеви) Тавански Вентилатор, Една Големина

Магацин на Тифани CFL-8371REMO/ЦХД Germane Хром Двојна Светилка 52-инчен Запалени w Кристал Нијанси (вкл. Далечински

DEN 14489.76
Достапност
Залиха

Далечински Контролирани.пет (5) дрвени ножеви.Светилки : (3) E12 40 W; (3) E26 60 W (не се вклучени).Напред/назад мотор.ETL Наведени.Оваа запалени тавански вентилатор со својата елегантна стариот свет сексапил и стил е уникатно решение.И двете големи и мали кристал нијанси се запалени и нудат одлични осветлување.На чинијата тип нијанси користите chrome мрежа тапан со вгнездените кристал камења и долниот сенка е поврзан со квалитетот бонбони јадење дното со стакло ребра.Три (3) брзина на мотор insures ќе најдете само право ниво на ладење удобност.Далечински Контролирани за дополнителна погодност.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа