.

.

DC 12V 1/4 Електрични Електромагнетниот Вентил Влезот Довод на Вода Електромагнетниот Вентил Брзо се Поврзете Нормално Блиску

DC 12V 1/4 Електрични Електромагнетниот Вентил Влезот Довод на Вода Електромагнетниот Вентил Брзо се Поврзете Нормално

DEN 266.16
Достапност
Залиха

[Премиум Qulaity] : Ова DC електромагнетниот вентил усвојува чист бакар калем, карактеристики висока спроводливост. [Премиум Qulaity] : Ова DC електромагнетниот вентил усвојува чист бакар калем, карактеристики висока спроводливост. [Совршен Вентил за Вода Прочистувач] : вода електромагнетниот вентил е погодна за 1/4 инчи цевка. [Нормално Затворен Вода Електромагнетниот Вентил] : вклучете вода кога системот на проектот, а се отсечени вода кога системот stop. [Работни Перформанси] : Работен притисок : 0.02-0.8 Mpa, Работна температура : 32-158℉ (0-70℃). [Карактеристики] : На стрелката покажува насоката на проток на вода; Негативни и позитивни порт може да се поврзе слободно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа