.

.

16 Pc Суспензија За Полнење Вратоврска Род Завршува, Власт Барови, Подолу Чизми, Пониски За Контрола На Оружјето & Топката Зглобовите, Пред & Задните Горниот Контрола ?

16 Pc Суспензија За Полнење Вратоврска Род Завршува, Власт Барови, Подолу Чизми, Пониски За Контрола На Оружјето

DEN 6765.12
Достапност
Залиха

Компатибилен со Хонда Граѓански 1992-1995/Хонда Граѓански del Sol 1993-1997. ОЕМ Дизајн Директно Одговара / Елиминира rattling и clunking врева поврзан со неуспешниот вратоврска прачка / Прецизност-направени перформанси и дополнителна сила.Компоненти и хардвер се специјално третирани за да се зголеми силата на отпорот, прецизност-машински да строги tolerances.Го враќа соодветно возило рамнотежа и Промовира подолго шок живот.Пред ставање на ред, ве молиме проверете со вашиот автомобил модел во Fitment Филтер Систем во горниот лев агол.Авто делови се од витално значење за секое возило.Тоа е од суштинско значење за секој автомобил во светот да се носат висок квалитет делови;не само да се работи, но за безбедно транспорт семејства и поединци во текот на нивните секојдневни рутини и авантури.Ние сакаме нашите клиенти да заборавите за сите други прашања кога еднаш ќе се инсталира нашите дела; ова е причината зошто нашите replacementparts се дизајнирани да одговараат и да се одговара без било какви прашања или проблеми.Нашата контрола на квалитетот тим прави сигурни дека само високо strengthmaterials се користат во нашите процесот на производство.Во Parts W, ние сме горди да понуди премиум бренд на квалитетот autoparts во фер цена за нашите клиенти.НИ Магацин : СЛОБОДЕН Побрза Испорака на долниот 48 држави (околу 2-5 работни дена)Пакетот Вклучува : 1 Надворешниот Вратоврска Прачки Завршува Патникот Side1 Надворешниот Вратоврска Прачки Завршува Возачот Side2 Пред Внатрешна Врска Род Ends2 Пред Долниот Топката Joints2 Решетката и Крило Подолу Boots1 Пред Долниот Контрола Рака - Патнички Side1 Пред Долниот Контрола Рака - Возачот Side2 Пред Власт Бар Крајот Links1 Пред Горниот Контрола Рака и Топката Заеднички Собранието - Патнички Side1 Пред Горниот Контрола Рака и Топката Заеднички Собранието - Возачот Side1 Задните Горниот Контрола Рака - Патнички Side1 Задните Горниот Контрола Рака - Возачот Side This Комплет Одговара : Компатибилен со Хонда Граѓански 1992-1995 Сите Models Compatible со Хонда Граѓански del Sol 1993-1997 Сите Models Important answer : ___________________________ Note : -Пред ставање на ред, ве молиме проверете со вашиот автомобил модел во Fitment Филтер Систем во горниот лев агол.Ве молиме Прочитајте ги забелешките внимателно, ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.-Fitment информации дадени за повикување само.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа