.

.

Една Нација Дизајн Афроамериканец Девојки Цртан Филм Уметност Афро Кадрици Црна Жените Моќ Автомобил Знаме 1218 Автомобилот Декоративни Знаме

Една Нација Дизајн Афроамериканец Девојки Цртан Филм Уметност Афро Кадрици Црна Жените Моќ Автомобил Знаме 1218

DEN 415.20
Достапност
Залиха

Дизајн Опис : Целосна Ширина Двострано Печатење.Материјал Опис : 100% Полиестер.Производ Перформанси : Овој Автомобил Знаме Е Направен Од Анти Јавните Ткаенина, Кој Не Е Лесно Да Се Навлажни Со Дожд, Задржува На Површината Се Чисти, И Е Лесно Да Се Плови Кога Автомобилот Ќе Почне.Печатење Во Боја Е Згодна И Не Е Лесно Да Исчезнат.Лесно Да Се Помине Преку Јарболот Без Алатки.Применливи Сценарио : Ова Знаме Може Да Се Користи Секаде, Како Што Се Вашиот Автомобил (Rear Window), Семејство, Бизнис, Патувања, Итн.Кога Ќе Се Стави На Овој Знаме На Прозорецот, Тоа Веднаш Ќе Го Привлече Вниманието На Вашите Пријатели И Минувачите.Уживајте Во Вашиот Возење Денес И Се Покаже На Луѓето И Вашата Уникатна Личност На Патот!.Додаток Структура : Двоен Слој За Шиење, Двострано Печатење, Една Страна Може Да Помине Низ Јарболот (Со Исклучок На Јарболот).Дизајн Опис : Целосна Ширина Двострано Печатење Материјал Опис : 100% Полиестер Производ Перформанси : Овој Автомобил Знаме Е Направен Од Анти Јавните Ткаенина, Кој Не Е Лесно Да Се Навлажни Со Дожд, Задржува На Површината Се Чисти, И Е Лесно Да Се Плови Кога Автомобилот Ќе Почне.Печатење Во Боја Е Згодна И Не Е Лесно Да Исчезнат.Лесно Да Се Помине Преку Јарболот Без Алатки.Применливи Сценарио : Ова Знаме Може Да Се Користи Секаде, Како Што Се Вашиот Автомобил (Rear Window), Семејство, Бизнис, Патувања, Итн.Кога Ќе Се Стави На Овој Знаме На Прозорецот, Тоа Веднаш Ќе Го Привлече Вниманието На Вашите Пријатели И Минувачите.Уживајте Во Вашиот Возење Денес И Се Покаже На Луѓето И Вашата Уникатна Личност На Патот!Додаток Структура : Двоен Слој За Шиење, Двострано Печатење, Една Страна Може Да Помине Низ Јарболот (Со Исклучок На Јарболот).Инструкции За Перење : Рака Мие Или Машина За Миење, Не Кајгана.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа