.

.

Sur-Печат, Inc. Teadit 9000IR.750316GR1500 Спирала Рана Заптивка со 316SS Внатрешниот Прстен, 3/4 Цевка Големина x 1500# Класа Страната x 316SS/Флексибилен Графит

Sur-Печат, Inc. Teadit 9000IR.750316GR1500 Спирала Рана Заптивка со 316SS Внатрешниот Прстен, 3/4 Цевка Големина

DEN 207.36
Достапност
Залиха

ASME B16.20 Дихтунзи за ASME B16.5 Прирабници/Класа 1500. Центрирање прстен точно ја лоцира заптивка на страната на лицето, обезбедува дополнителни радијална сила, и делува како компресија граничник.Спирала ликвидација (запечатување елемент) се состои од метал и мека додатен материјал.Температурата опсег (F) : -150 850 Степени.Издржливи; Лесна инсталација и отстранување.За апликации со високо температурни варијации (термички велосипедизам), и/или притисок варијации.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа