.

.

Пико Далечински управувач за Caseta Smart Фан Контрола на Брзината, PJ2-3BRL-GWH-F01, Бела

Пико Далечински управувач за Caseta Smart Фан Контрола на Брзината, PJ2-3BRL-GWH-F01, Бела

DEN 909.84
Достапност
Залиха

Земја На Потекло : Мексико.Број на модел : PJ2-3 BRL-GWH-F01. Објектот Пакет Димензија : 0.44" L x 3.77" W x 5.88" H. Точка Пакет Тежина : 0.05 lb.На Пико далечински управувач е лесен начин за да се контролираат НОВИ Caseta Безжична Smart Фан Контрола на Брзината.Со Пико може да се претвори вашиот тавански вентилатор за вклучување/исклучување или за вашите омилени брзина и прилагодување на брзината на вентилаторот од било каде во собата.Можете да ги користите Пико како рачни далечински управувач, монтирање на ѕид или монтирање на tabletop пиедестал.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа