.

.

Креативни Изрази Метален Gilding Полски, Сребро Сон

Креативни Изрази Метален Gilding Полски, Сребро Сон

DEN 165.60
Достапност
Залиха

Измијте го сунѓерот во топла сапуница вода.Водата врз основа метален полски.Достапни во широк спектар на бои.Брзо сушење на база на вода gilding полски, што има крем конзистентност што го прави лесно да се примени.Jar капак вклучува сунѓер и рачка за лесна апликација.Полскиот може да се примени иако матрицата.Користете го за да се потенцира врежана области.Тоа исто така може да се користи за креирање на уникатен средини.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа