.

.

Пилатес Јога Оптоварување На ' Рбетот Пенкалата Дел На Грбот Масажа Табела Фитнес Опрема На Грлото На Корекција Kyphosis Јога Пена Лак

Пилатес Јога Оптоварување На ' Рбетот Пенкалата Дел На Грбот Масажа Табела Фитнес Опрема На Грлото На Корекција

DEN 13800.00
Достапност
Залиха

ЕП материјали : добра термичка стабилност, висока механичка сила, и degradable еколошка подобност Вежба Лак : блага кривина, на една страна, и побрз крива на други, својата асиметрични форма е исклучително разновиден за различни користи и телото видови Пилатес вежба : зајакнување на торзото, рамената, грбот и нозете додека исправување и враќање на природниот кривина на ' рбетот Ергономија : понежниот крива на барел и повеќе заоблени чекор кој може да се практикуваат совршено се вклопуваат на делови од телото за време на јога Квалитет-увери и Убаво Услуга : 100% тестирани пред да замине на фабриката и 24-часовна пријателски e-mail услуги на клиентите.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа