.

.

AUTOPHIX OBD2 Скенер Bluetooth Enhanced Универзална Авто Автомобил Код Читач за iPhone, iPad и Android Дијагностички Скенер Алатка за Сите OBDII Автомобил По 1990 година[Нова Верзија]

AUTOPHIX OBD2 Скенер Bluetooth Enhanced Универзална Авто Автомобил Код Читач за iPhone, iPad и Android Дијагностички

DEN 1199.76
Достапност
Залиха

Она што е последниот пат кога сте ја провери вашата батерија, особено ако ти се јавам Минесота или Канзас или Охајо или Пенсилванија или Колорадо дома?Батеријата оди низ многу во зима.Како Ексклузивен агент на AUTOPHIX, Тоа е наша должност е да им обезбеди на клиентите со високо-квалитетни OBD2 Скенер и се 100% задоволително по-продажбата на услугата.Ако сте еден просечен автомобил на сопственикот и не знае речиси ништо за тоа како еден автомобил се работи, може да се добие јасна идеја како сериозна проверка-мотор-светло проблемот е во обична и едноставна англиски јазик.таа работи на англиски, германски, шпански, фински, француски, италијански, холандски, португалски и Кинески.Прочитајте кодови се Прилагодите на бои ; Димензионирање и место во секоја постапка.Ако не сакате да се добие заробени на автопат или во паркинг бидејќи вашата батерија не се доволно ЦЦА моќ да чудак до моторот, ве молиме да се купи Autophix 3210, вклучете го, да ги читате вашите батеријата податоци пред да појдете на патување.Режим 6 : Напредни резултатите од тестирањето (како misfire точки) за On-Board Дијагностички Систем Монитори. ➤【Потребно Батеријата Тестер】дали некогаш сте забележале многу други скенер алатки без батерија тестер функционалност, кој чини дополнителни или повеќе, Сепак, AUTOPHIX 3210 може да се Провери на здравјето на вашата батерија и напон со допрете на екранот на телефонот, па таа е во одлична состојба кога ви треба најмногу на замрзнување зимски ден без отворање на хаубата.Она што најмногу паѓа во врска со овој мал уред е во тоа што зборува на јазикот што може лесно да се разбере, а не на јазикот на броеви и букви дизајниран од страна на некои компјутерски волшебникот.Повеќе функции во споредба со други едноставни скенер.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа