.

.

Лил го Пропушти април Иднина Убавина Кралицата Бебе Burp Лигавче Крпа Памучна Крпа - Наместете го на 2

Лил го Пропушти април Иднина Убавина Кралицата Бебе Burp Лигавче Крпа Памучна Крпа - Наместете го на 2

DEN 633.60
Достапност
Залиха

Памук.Увезени.Секој бела памучна ткаенина е исечените со розова grosgrain лента и карактеристики везени текст.Започнете со нејзиниот потпис стил од се-оди со Кал Пита е Lil Пропушти Бебе Колекција.За повеќе од 25 години Кал Пита Бебе е комбинирање на квалитет и внимание на деталите со симпатична дизајн талент да се создаде големи идеи за малечки.Памук burp ткаенина која ги комбинира стил и функција за да креирате некој подарок што ќе биде користена и прифатена.Сет од 2 burb облека, мерење 17 x 13 инчи секој.На тие денови, тие се практично носи burp крпа, родителите ќе ви благодариме за абсорбента памук и стилски дизајн.Секој бела памучна ткаенина е исечените со розова grosgrain лента и карактеристики везени текст - Лил Пропушти април и Идните Убавина Кралицата.Памук burp ткаенина која ги комбинира стил и функција за да креирате некој подарок што ќе биде користена и прифатена.За повеќе од 25 години Кал Пита Бебе е комбинирање на квалитет и внимание на деталите со симпатична дизајн талент да се создаде големи идеи за малечки.Сет од 2 burb облека, мерење 17 x 13 инчи секој.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа