.

.

Ranger Stickles Сјајот Лепак 1/2-Унца, Кристално

Ranger Stickles Сјајот Лепак 1/2-Унца, Кристално

DEN 136.56
Достапност
Залиха

Бренд : Ranger.Земја На Потекло : САД.RANGER-Stickles.Пластична шише од 1/2-унца/15ml на сјајот лепак.Киселина слободни, не-токсични, Не-поставување и кој лесен проток совет.Ја прави вашата уметност искра и ја подобрува гума печат дизајни; додава возбуда да честитки; писма; коверти; одмор и забава украси.Многу бои на располагање.Се согласува да ASTM D4236. Произведено во САД.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа