.

.

Porelon 11213 PR12 Компатибилен Калкулатор Мастило се Тркалаат, го Заменува Произведува Делови CP-12, IR-10, EA732R и 013111, Pack 2

Porelon 11213 PR12 Компатибилен Калкулатор Мастило се Тркалаат, го Заменува Произведува Делови CP-12, IR-10, EA732R

DEN 237.36
Достапност
Залиха

Живописни и во согласност боја - Виолетова, Исклучителна светлина брзина и трајни впечатоци.Го заменува произведува дел #'s CP-12, IR-10, EA732 R, и 013111. Компатибилен калкулатор мастило се тркалаат.На Porelon PR12 Компатибилен Калкулатор Мастило се Тркалаат заменува произведува дел #'s CP-12, IR-10, EA-732 R, 013111. Овој грбовник обезбедува живописни и во согласност пурпурна боја во прилог на исклучително светлина брзина и трајни впечатоци.Овој производ е дизајниран и произведен да работат на оригинална опрема идентификувани. 2 пакет.Porelon специјализира во создавање на мастило производи и elastomers за широк спектар на индустрии.Тие се фокусираат на нивната научна, инженеринг и услуги на клиентите напори за доставување на решенија кои се врши на вашиот точните спецификации.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа