.

.

Nason Moretti Елегантен Сет Од 6 Чаши Вода мо.1

Nason Moretti Елегантен Сет Од 6 Чаши Вода мо.1

DEN 4930.56
Достапност
Залиха

Производ : Стакло.Дизајнер : Stefano Marcato.Карактеристики : Nason Moretti Елегантен сет од 6 чаши вода различни бои мо.1 - Дизајнер : Stefano Marcato - Set 6 чаши различни бои.Боите на очила основа се : сина, светло сина, кафена, боровинки, жолта и портокалова, а стомна е аквамарин со корални се справи.Рака разнесени стакло во Murano Венеција лаборатории - Секој производ е единствен и сите несовршености мора да се смета како една вредност - alimentary use - машина за миење садови безбедно.Материјал : Murano Стакло.Боја : Многоцветни.Nason Moretti Елегантен сет од 6 чаши вода различни бои мо.1 - Дизајнер : Stefano Marcato - Set 6 чаши различни бои.Боите на очила основа се : сина, светло сина, кафена, боровинки, жолта и портокалова, а стомна е аквамарин со корални се справи.Рака разнесени стакло во Murano Венеција лаборатории - Секој производ е единствен и сите несовршености мора да се смета како една вредност - alimentary use - машина за миење садови безбедно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа