.

.

Ryobi A38BB21 Две Пакување од Микрофибер и Синтетички Волна Чистење Bonnets (8 x 10 Инчи)

Ryobi A38BB21 Две Пакување од Микрофибер и Синтетички Волна Чистење Bonnets (8 x 10 Инчи)

DEN 287.76
Достапност
Залиха

ВКЛУЧУВА : 1 : 8 x 10 Инчен Микрофибер Хаубата, 1 : 8 x 10 Инчен Синтетички Волна Хаубата.MULTISURFACE : Овие можат да се користат за полски или удар од хром, fiberglass, дрво и пластика.АПЛИКАЦИИ : Користи овие удар од вашиот автомобил, примена и отстранување восок и од подови, полирање метали, и повеќе.СИНТЕТИЧКИ ВОЛНА : Овој материјал е идеален за работа на автомобилската апликации.Тој е дизајниран да се применуваат на восоци со минимални вителот, и може да се одржи до повторува за перење.МИКРОФИБЕР : Овој материјал е добро за отстранување на соединенија.Тие, исто така, имаат подолг живот од синтетички волна, и држете се до повторува за перење.Се применуваат восок за различни површини со помош на овие два пакет на 8x10 Инчен чистење bonnets од Ryobi.Тие ќе работат со 8x10 инчен buffers, повеќето оптимално со Ryobi е Една+ 18 V рака buffers.Овие bonnets се направени од синтетички волна и микрофибер.Секој еден е соодветно за пријавување и отстранување восок и полирање на различни работи површини.Овие површини содржат пластика, дрво, fiberglass, и хром.И двете од овие ќе се одржи под повтори мие, да им се овозможи да работат од внатре и од надвор за различни апликации.Синтетички волна хаубата е идеален за примена на восок, и микрофибер е идеален за отстранување на тоа, иако и двете може да се користи за било во краен случај.Ако се обидуваш да се направи вашиот мебел, возила, или подови изгледаат како нови, не гледам подалеку од Ryobi да ви помогне да ја добиете вашата работа во право.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа