.

.

3 Кутии 3D Челик Монистра Помине Уметност Украси 4 Различни Бои Мини Метални Топки Помине Уметност Додатоци Украси со 1 Складирање Контејнер (1 ММ)

3 Кутии 3D Челик Монистра Помине Уметност Украси 4 Различни Бои Мини Метални Топки Помине Уметност Додатоци Украси

DEN 1471.20
Достапност
Залиха

Материјал : направен од метал, не исчезнат лесно, тешко, издржлив и не е лесно да се деформира.Боја : злато, сребро, злато се зголеми, пиштол црно; Големина : 1 мм.Овие челик монистра помине додатоци се направи вашите нокти повеќе сјајна и посебно, и се мора да се има додаток за нокти дами, декорирање повеќе убави нокти за вас.Круг пластичен сад е опремен со различни стилови на заковки да се создаде свој уникатен помине уметност, да ги задоволат вашите различните потреби за помине уметност, кои ви даваат доволно избори.Одлично за професионални салон, помине уметност училиште, помине уметност уметник и за домашна употреба.Погоден за помине уметност, DIY проект, картичка за изработката, декорирате вашиот телефон, гитара, книги, декорација на вашиот дом и така натаму.Карактеристики : Материјал : метал Боја : злато, сребро, злато се зголеми, пиштол black Големина : 1 мм Нето тежина : (прибл.) 20 грама Пакетот вклучува : 3 кутии челик монистра помине додатоци со круг сад Употреба : чистење на површината на ноктите, четка, на база на полски, и поставете го врз ноктите Идеални за украсување на вашите нокти, ги красат вашиот телефон, картичка за изработката, чанти, ремени, книги, кожни нараквици, чевли, итн.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа