.

.

330ft Водоотпорен Случај Дизајниран за Apple Види Серија 6/SE/5/4 44mm, , Премија Меки Силиконски Види Бенд, Шок Доказ Солиден Заштитни случај Дизајниран за Apple се Види со Ката?

330ft Водоотпорен Случај Дизајниран за Apple Види Серија 6/SE/5/4 44mm, , Премија Меки Силиконски Види Бенд,

DEN 1679.76
Достапност
Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ✅ СУПЕРИОРЕН ВОДООТПОРЕН ТЕХНОЛОГИЈА : 165ft водоотпорен, добивме вашиот уред добро покриени.Катализатор Случај за Apple Види 44mm Серија 6,SE,5,4 двокреветни на IP68 водоотпорен резултат на уредот.Нурне толку длабоко што 165 стапки (50 метри), Земете да се види со вас пливање, пешачење, качување, скијање, риболов, кампување или нуркање. ✅ МИР НА УМОТ : Нашите водоотпорен случај за Apple Види 44mm Серија 6,SE,5,4 надминува МИЛИ-STD 810 G воена стандард за шокови и капки.тоа ќе се спротивстави капки до 6.6 ft (2 метри).Тоа се прави на влијание-отпорни на гребење доказ солиден поликарбонат со светлина силикони случај.Нашиот случај за Apple Види се подготвени за на терен. ✅ НЕ ДОЗВОЛУВАЈТЕ ЕЛЕМЕНТИ се МАЧИ : Ветер : – Вода – Snow – дупка со – Seawater – Прашина – елементи не се одржи назад Катализатор Случај за Apple Види Серија 6,SE,5,4 44mm , можете да ги снимате вашите авантури со уверување и без да се оштети или гребење на вашиот случај. ,,. ✅ УЖИВААТ СИТЕ КАРАКТЕРИСТИКИ : Катализатор Случај за Apple Watch нуди целосна функционалност на сите копчиња, magsafe полнење, сензори, вклучувајќи и потпис ротирачки круна бирате и тактички страна копчето.Полнење тоа без проблеми. ✅ CDC ФОНДАЦИЈАТА : Катализатор е горд за поддршка на CDC Фондацијата.За секое купување на одбраната Катализатор Водоотпорен Случаи (вклучувајќи ја и нашата случаи Наменета за i Phone 11, 11 Про, Про 11 Max, Наменета за Apple Види Серија 4/5 44mm, Наменета за Apple Види Серија 6 40mm/44mm, Наменети за i Pad Mini 5, со цел за i Pad 10.2", Наменета за Air Pods Ујп) во САД од Октомври 21, до 2020 Dec31, 2021, Катализатор ќе донираат $1 за да ја CDC Фондацијата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа