.

.

PneumaticPlus PL-5/16-N1 Притисни за да се Поврзете Цевки Вклучите, Машки Лактот - 5/16 Цевка OD x 1/8 NPT Нишка (Пакување од 10)

PneumaticPlus PL-5/16-N1 Притисни за да се Поврзете Цевки Вклучите, Машки Лактот - 5/16 Цевка OD x 1/8 NPT Нишка

DEN 526.08
Достапност
Залиха

Телото Стил : Машки Лактот. 5/16" Цевка OD x 1/8" NPT Тема.Течност Тип : Воздух Само.Применливи Цевка : Полиуретан и Најлон.Pneumatic Plus нуди композитни делови во широк спектар на големини, телото стилови и конец типови за различни пневматски апликации.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа