.

.

JLFSDB Рамнотежа Тренер Рамнотежа Одбор Биланс на Перница Надуени Wobble Перница Вежба Рамнотежа Стабилност Диск со Пумпа за Подобрување на држењето на Телото, Фитнес, С

JLFSDB Рамнотежа Тренер Рамнотежа Одбор Биланс на Перница Надуени Wobble Перница Вежба Рамнотежа Стабилност Диск

DEN 2018.40
Достапност
Залиха

МАСАЖА ПОМИНЕ РАМНОТЕЖА ПЛОЧА : Еден ергономски перница што ги зголемува притисокот и ги ублажува болката во грбот и рамена болка.БИЛАНС на ПОДЛОГА : биланс плоча ја подобрува core стабилност и го подобрува мускулниот тонус.Тоа ќе ви помогне да се подобри рамнотежата, координацијата и флексибилноста.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Стабилна рамнотежа плоча обезбедува нога масажа, ги ублажува глуждот sprain, и ја промовира циркулацијата на крвта за да се обезбеди анти-пропадна.МАТ ПОВРШИНА & NON-се ЛИЗГА на ЗАФАТ : пријатно чувство & Безбедно заштита, намалување на шансите на глуждот и колено повреди додека вежба.ШИРОКО се КОРИСТАТ : многу погодна за разни спортови, како што стои, клекнат, јога, push-up прозорци, рамна, седи и push-up прозорци, со цел да се одржува рамнотежа и стабилност во секојдневна вежба.Спортски рамнотежа диск со manual (рачно) pump Professional спортски рамнотежа плочи се направени од тешки-должност polyvinyl хлорид, кои може да се користат дома или во теретана.Секој рамнотежа плоча има масажа нокти за максимална удобност и потпора.Билансот плоча е совршен избор за подобрување на рамнотежата, координацијата, зглобовите и сржта на сила.Тие се исто така многу погодни за активни седечки позиции.Секој рамнотежа плоча вклучува рачна пумпа за лесно инфлација и дефлација.Дискот има дијаметар од 33cm и е дизајниран со доволно простор, кој е идеален за разни спортови, како што стои, клекнат, јога, push-up прозорци, таблет, седи и да се поттикнат-ups, да се одржува рамнотежа и стабилност за време секојдневно вежба.Купување notice Before секој биланс на подлога треба да биде оптоварен, тоа ќе биде предаден ако тоа е квалификуван.Ние нема да го испрати надвор, ако тоа е неквалификувани.Кога рамнотежата подлога е оптоварен, воздухот иглата треба да биде вметната дијагонално, не се прави.Ние не ќе биде одговорен за воздух истекување, како на пример, штета предизвикана со неправилно ракување и истекување.Пакет Листа : 1 x Рамнотежа Board1 x рака пумпа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа