.

.

YaeAuto 39pcs Чистење Сунѓерот Влошки Полирање Подлога за Полнење,Автомобилот Пена Вежба,Чистење Влошки автомобил Грижа Полирач Автомобилската Шанса Полирање и Запеча?

YaeAuto 39pcs Чистење Сунѓерот Влошки Полирање Подлога за Полнење,Автомобилот Пена Вежба,Чистење Влошки автомобил

DEN 2323.20
Достапност
Залиха

Премиум волна подлога, сунѓерот рампа може да биде bendable,перат и еднократно.Сунѓери со различни бои и мекост, погоден за полирање груб и мали области.Сите сунѓерот полирање влошки треба да се исчистат и да се израмнат пред употреба да се осигура дека нема честички се остави зад себе.Одлично за шанса, полирање и запечатување глазура да се исчисти и да се подобри нејзината светлост;се користи за авто автомобил детали полирање.Пакет Листата : 3 x Вежба Адаптер(1-5" 3 x Вшмукување Чаша(1-5" 3 x Волнени Баферот(1-5" 30 x Сунѓерот Полирање Влошки(5-5" се користи за авто автомобил детали полирање Полирање ранг : БелаФино полирање ПортокалКрупни полирање Жолта & Blue & ЦрнаМедиум полирање Пакетот Вклучува : 3 x Вежба Адаптер(1-5" & 2-3") 3 x Вшмукување Чаша(1-5" & 2-3") 3 x Волнени Баферот(1-5" & 2-3") 30 x Сунѓерот Полирање Влошки(5-5" & 25-3").

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа