.

.

Villeroy & Boch Бостон Вода Goblet Стакло Сина Сет од 2 (0.40 ml)

Villeroy & Boch Бостон Вода Goblet Стакло Сина Сет од 2 (0.40 ml)

DEN 1246.80
Достапност
Залиха

Бостон вода стакло има светла, ребрести дизајн и издржливи висок квалитет кристално стакло.Атрактивни за кул минерална вода, свежо исцеди сок или освежителен пијалок, сладолед, шербет или големи десерти.Идеален за излети или градина страни.Машина за миење садови безбедно.Боја Сина, На 0,4 L, Пакување од 2. Бостон вода стакло има светла, ребрести дизајн и издржливи висок квалитет кристално стакло.Атрактивни за кул минерална вода, свежо исцеди сок или освежителен пијалок, сладолед, шербет или големи десерти.Идеален за излети или градина партии машина за миење Садови безбедно Сина Боја, На 0,4 L, Пакување од 2.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа