.

.

GT Изведбата GT3 Рог Копчето од Спи. Боја Chevy

GT Изведбата GT3 Рог Копчето од Спи. Боја Chevy

DEN 1843.20
Достапност
Залиха

Пакет Димензии : 13.208 cms (L) x 13.462 cms (W) x 8.89 cms (H).Пакет Количина : 1. Тип На Производ : Авто Додаток.Земја На Потекло : Кина.GT Изведбата е новото име во управувањето тркала, но не и нови бизнис.На "Воланот Експерти" на GT имаат над 40 години искуство во воланот дизајн и производство.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа