.

.

SUPVOX 4pcs Месинг Жица Четка,Мека Месинг Наежвам Жица Четка,Жица Нула Четка со Дрво Рачка за Накит Чистење, Полирање

SUPVOX 4pcs Месинг Жица Четка,Мека Месинг Наежвам Жица Четка,Жица Нула Четка со Дрво Рачка за Накит Чистење, Полирање

DEN 271.92
Достапност
Залиха

Дизајниран за употреба кај тешко се чисти подрачја со длабоко чистење функција како боја, ' рѓа и корозија отстранување.Нудат извонредна practicability и нуди исклучително висок степен на замор отпор за време на чистење.Мазна машински заврши обезбедува одлична удобност во употреба.Ова е многу практични за чистење со четка и, исто така, претставува основна алатка во кујната.Висок квалитет со максимална издржливост за долготрајна издржливост, четка косата нема да се соблече.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа