.

.

4 Парчиња Стакло Нокти Датотека, Кристално Нокти Датотеки со Случајот, Двојно Двострано Ноктот Датотеки, Професионален Маникир Нокти Грижа, Божиќ Порибување Stuffers П

4 Парчиња Стакло Нокти Датотека, Кристално Нокти Датотеки со Случајот, Двојно Двострано Ноктот Датотеки, Професионален

DEN 143.76
Достапност
Залиха

СТАКЛО НОКТИ ДАТОТЕКА СО СЛУЧАЈ : Вкупно вклучуваат 4 парчиња Стакло Нокти Датотека, 2 пакет и нокти датотека се пакува во посебни заштитни случај и други 2 пакет со пластични пакет што го прави тоа е лесно да се користи.SAFTEY ПОМИНЕ НЕГА : двојно двострано мазна поднесување површината на стаклото помине датотеката завршува било нокти во која било насока без оштетување на ноктите.ОДЛИЧНА СТАКЛО : Овие кристал нокти датотеки се направени од високо квалитетна калено стакло се осигура дека вашите нокти се чуваат од поделбата и слабеењето.Стаклото е силна, носат-отпорни, тие се погодни за нокти грижа, нокти убавина, ноктите полирање и обликување на ноктите.Парична казна ронки површина на стакло нокти датотека ги прави нежни чувства на ноктите & овозможува прецизност поднесување, стручно облик ноктите за професионални резултати.Specifications Material : Кристално стакло Големина : 5.5 x 0.43 инчи (L x W) Тежина : 6.4 g за едно парче без case Package2 пакет Стакло Нокти Датотека со case2 пакет Стакло Нокти Датотека без case Warranty100% Гаранција на комплетна сатисфакција, Ако имате било каков проблем со влакна barrettes, само нас контакт за замена или враќање на средствата.ние сакаме вие да уживате во вашиот купува со леснотија и погодност.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа