.

.

Vance 16 x 21 инчен Trimmable Универзална Зачин Рек Фиока Организатор | Бела Кујна Складирање Послужавник за Кабинетот Фиоки и Полици | Нивоа Провизии Вметнете за зачини, Зач?

Vance 16 x 21 инчен Trimmable Универзална Зачин Рек Фиока Организатор | Бела Кујна Складирање Послужавник за Кабинетот

DEN 1081.68
Достапност
Залиха

✔️ ТРАЈНИ НИВОА ПОСЛУЖАВНИК - Организира сите тегли и шишиња на зачини, тревки, витамини, лак, медицина, прибор, есцајг и повеќе. ✔️ Се ЗГОЛЕМИ ПРОСТОРОТ ВО СТИЛ - Уредно продавница или на екранот тегли и контејнери со уникатни чудни dividers или insert дискретно во шкафот за крајна организација. ✔️ РАЗНОВРСНА ДИЗАЈН - Аглеста дизајн го прави објекти лесно може да се прочитаат и да се лоцира.Место било каде во кујната или дома фиоки, countertops, кабинети, полица, провизии, суета, бања, и канцеларија. ✔️ ПРИЛАГОДЛИВИ - Лесно да ја намалите големината за да се зачува простор, само мерка - резултат - SNAP вишокот - и инсталирате.Се вклопува во фиоки до 16" x 21" x 10". ✔️ НАПРАВЕНИ ВО САД.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа