.

.

ELLASSAY 24 Volt Батерија Полнач за Деца Возење На Автомобил,24V Држачи за SUV Автомобил Вози-Ons Додатоци

ELLASSAY 24 Volt Батерија Полнач за Деца Возење На Автомобил,24V Држачи за SUV Автомобил Вози-Ons Додатоци

DEN 335.76
Достапност
Залиха

1:LED светло јасно покажуваат екранот во мирување и полнење состојба.Црвеното светло значи полнење, зелено светло значи полнење целосна или disconnect. 2:8 откривање процес, посебно инспекција, професионална опрема за тестирање, производ стапка на неуспех контрола во 1/1000.Побрзо и побезбедно полни со нашите адаптер,Интелигентни висока-брзо полнење за повеќето 24 V верзии на скутери. 3:желба за 24 V Деца Електрични Возење На Автомобил. 4:ве Молиме да проверите дали вашиот автомобил се работи правилно. (Дали батеријата е оштетена, батеријата кабелот е поврзан.). 5:Молиме забележете : А :дека wether го полначот полни дупка е компатибилен.Б:влезниот напон 100-240 V за овој полнач.Ве молиме потврдете ја внесете правилно.C:ве Молиме не overcharge.Кога ligth е зелена, ве молиме да го отстраните полнење.Опис на производот Карактеристики : Еднократно и континуирано полнење Полнење 24 V децата електричен автомобил батеријата спецификација на Производот : Боја : Црна Пакет Содржина : 1 *полнач Гаранција : 100% Производителот Пари Назад Гаранција : 1 Година Гаранција и Доживотна Поддршка Гаранција.Топло совети : ве молам проверете дали вашиот автомобил се работи правилно. (Дали батеријата е оштетена, батеријата кабелот е поврзан, или батеријата е оштетена).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа