.

.

CTA Алатки 9212 SAE Во Линија Распрснување Алатка за Полнење

CTA Алатки 9212 SAE Во Линија Распрснување Алатка за Полнење

DEN 990.72
Достапност
Залиха

Се усогласува со Адаптери, Конус и Цевка за да се Направи Совршен Ракети.Низок Профил Овозможува Употреба на Возилото и Помал Ризик од Кршење Адаптери.Нуди Исти Резултати како Хидраулични или менгеме на назад-Тип Алатки на Дел од Трошоците.Користи SAE - 3/16-Инчен, 1/4-Инчен и 5/16-Инчен.CTA Алатки 9212 Во Линија Распрснување Алатка за Полнење - SAE е дизајниран да се усогласи адаптери, конус и цевка за да се направи совршен ракети.На низок профил овозможува употреба на возилото и помал ризик од кршење адаптери.На 9212 нуди исти резултати како хидраулични или менгеме на назад-тип алатки на дел од трошоците и користи SAE-3/16-Инчен, 1/4-Инчен и 5/16-Инчен.Дали подесување до вашиот '68 Corvette или менување на масло на John Deere трактор, CTA може да ве снабди со алатки потребни за да се направи на работа.Калифорнија Проп 65 - Предупредување, Овој производ содржи хемикалии познати на Државата Калифорнија да предизвика рак, раѓање дефекти или други репродуктивни штета.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа