.

.

Americo Соголување Подлога, Црна Лента, 17, Црна

Americo Соголување Подлога, Црна Лента, 17, Црна

DEN 2174.40
Достапност
Залиха

Користење со вода врз основа кат одземање решение.Користење со хемиски одземање решение.Се препорачува за употреба на машини и до 350rpm.Направени од Рециклирани ПЕТ Пластика.Целосен Циклус на Производите се сертифицирани од страна на Зелено Печат за Животната средина Иновација врз основа на побрзо biodegradation во депонијата услови и 100% од рециклираната содржина/природни влакна.Влажни соголување апликации.Агресивни отстранување на нечистотија и стари заврши израстоци.Се препорачува за употреба на машини и до 350 вртежи во минута. 17" Стандардна Црна Лента Подлога - Соголување (Дизајниран за тешки влажни соголување.Агресивно ги отстранува восок, нечистотија, и стари заврши).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа