.

.

Органски рицинус за Трепките и Веѓите со Апликатори за Полнење, Lash & Веѓата Раст Серум со Чисто Тело Природни, 1 Унца - Етикета Варира

Органски рицинус за Трепките и Веѓите со Апликатори за Полнење, Lash & Веѓата Раст Серум со Чисто Тело Природни,

DEN 215.76
Достапност
Залиха

Содржи (1) 1 мл.шише органски рицинус, (1) стакло dropper, (5) прачки, (5) четки.Лесно се применуваат рицинус да тенки или проретчена коса за да се поттикне веѓа и eyelash раст и јадев фоликулите.Природно богата со Витамин Е, 100% чист органски рицинус промовира здравје на веѓите и трепките.Чисто Тело Природни поттикнува создавање на одржливи партнерства со уметничките distillers да се обезбеди тестирани, се безбедни етерични масла.Вегетаријанци, органски и глутен-бесплатно; суровост-бесплатно; никогаш не содржи parabens, phthalates или вештачки ароми, petrolatum или СЛ.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа