.

.

Luyue Вештачко Злато Рози Цвеќиња, Лажни Свила Една Роза со Матични Цвет Подарок за Свадба Партија Дома Декор-10 Парчиња-Злато

Luyue Вештачко Злато Рози Цвеќиња, Лажни Свила Една Роза со Матични Цвет Подарок за Свадба Партија Дома Декор-10

DEN 335.76
Достапност
Залиха

Поради пакување и испорака цедење, цвеќиња форма може да изгледа различно од сликата или да падне,и може да се врати по вредноста.Цветни аранжмани за фестивалот/партија/свадба настани : вештачки цвеќиња се економски двојки за настанот декорација, бебето туш, дипломирањето се слави, се вклучи/свадбена церемонија,партија или годишнина, итн.36 инчен, pls проверка на пик за повеќе информации.Поради пакување и испорака цедење, цвеќиња форма може да изгледа различно од сликата или да падне,и може да се врати по вредноста.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа