.

.

Vestil Сите-Теренско Палета Џек - 2,000-Lb. Капацитетот, Број на Моделот на СИТЕ-Т-2

Vestil Сите-Теренско Палета Џек - 2,000-Lb. Капацитетот, Број на Моделот на СИТЕ-Т-2

DEN 1418.40
Достапност
Залиха

Капацитет : 2000 кг.Димензии : 51 H x 63.75 W x 49 Л Тежина : 239 lbs.Пакет Количина : 1. Одличен Квалитет.Vestil е индустриски лидер во производство на индустриски материјали и разни алатка продавница за опрема за ракување, Овие производи може да ја зголеми продуктивноста подобрување на работното место ергономија и намалување работник повреда На Сите Терен Палета Камион е лесна но сепак силна тубуларна дизајн на рамка се справува со рамномерно распоредени вчитува огромни тркала дозволите за движење во текот повеќето површини Единица е одлична за употреба на градилиштата чакал јами и градинки на Нејзината лесно да се работи со три позициско ДО ДОЛУ и НЕУТРАЛНИ Единица ролни за пневматски пред пневматски гуми и волан тркала Спецификации.Капацитет 2000 кг.Димензии 51 H x 6375 W x 49 Л Тежина 239 lbs.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа