.

.

NUODITOS Градина Црево Конектор CDJ2B-10 Пневматски Цилиндри двонасочни Една Прачка 10мм Понесе Дијаметар 10~150mm Удар CDJ2B10 (Боја : 25мм мозочен Удар)

NUODITOS Градина Црево Конектор CDJ2B-10 Пневматски Цилиндри двонасочни Една Прачка 10мм Понесе Дијаметар 10~150mm

DEN 2100.00
Достапност
Залиха

Тоа може да се вклопи добро со црево, нема истекување во врската, конекцијата и да го извадите се згодни, и брзо ослободување прави црево конекција и демонтажа лесно.Бленда : 10мм.Удар : 10~150mm.Течност : Воздух.Работен притисок : 0.1-0.7 Mpa.Широк спектар на апликации : Овие градина црево крајот замена на делови имаат широк спектар на апликации, како што отворено чешми, градинарски црева, црева diverters, филтри, распрскувачи, sprinklers, млазници,Модел : CDJ2 B 10 Aperture : 10mm Stroke : 10~150mm Acting : Двоен action Fluid : Air Working притисок : 0.1-0.7 Mpa Withstand напон : 1.05 Mpa Port : M4x0.8 Packing : 1x цилиндар.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа