.

.

Ambienceo 131Pc Тема Поправка Комплет Навој Внесува Инсталација Алатка за Метрички M5 M6 М8 M10 М12

Ambienceo 131Pc Тема Поправка Комплет Навој Внесува Инсталација Алатка за Метрички M5 M6 М8 M10 М12

DEN 345.60
Достапност
Залиха

Fitment : Одговара за моторот поправка и други автомобилската апликации.Погоден за враќање на оштетени теми во челик, актерите, железо и алуминиум.Лесно да се носат : Сите алатки биле спакувани во еден лесен челик за носење, лесна и брза за собирање и поставување на алатки;Лесен за употреба и чување и транспорт.Груб навој внесува серпентина големина : M5x0.8x6.7 mm, M6x1.0x8.0 mm, M8x1.25x10.8 mm, M10x1.5x13.5 мм, M12x1.75x16.3 mm.Ре-тема алатка целосен сет вклучуваат : вметнете инсталации, жица тема инсерти, пресврт вежба битови, нишка славини, повлечи кршење tools.Функција : Ова се многу корисни 131 парче гајтан поправка комплет е совршено решение за оштетени или одземени прислушувани дупка.Погоден за M5, M6, М8, M10 и М12, комплет создава посилна внатрешна нишка во меки метали и штити прислушувани теми против абење и оштетување.Спецификации : Состојба : Нова Нишка спецификации : M5x0.8x6.7 MM, M6 X1.0 X10.8ММ, M8x1.25 X10.8ММ, M10 X1.5 X13.5 MM, M12 X1.75 X16.3ММ Кутија големина : 37.5*17.8*3.4 cm Тежина : 2.05 КГ Пакет се вклучени : 5x Пресврт Вежба Битови 5x Пауза Pin Алатки 5x Инсталација на Алатки 5x Чешми 1x Хексадецимален Копче 110x Жица Тема Внесува : (25pcs М5 x 0.8 x 6.7 mm; 25pcs M6 x 1.0 x 8.0 mm; 25pcs М8 x 1.25 x 10.8 mm; 25pcs M10 x 1.5 x 13.5 mm; 10pcs М12 x 1.75 x 16.3 mm) 1x за Чување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа