.

.

ghitstp Готвач Чевли Водоотпорен Не се Лизга Водата Чевли Безбедносни Градина Чевли Кујна Чевли Дожд Чизми Угостителство Патики Работа Мостови, за Мажи Жени

ghitstp Готвач Чевли Водоотпорен Не се Лизга Водата Чевли Безбедносни Градина Чевли Кујна Чевли Дожд Чизми Угостителство

DEN 791.76
Достапност
Залиха

Гумен ѓон.Материјал : Направен од висок квалитет на гума, neoprene дека нема да попуштат кога тоа се протега,Мека и Лесна,Може да се користи како готвач чевли,Градина Чевли,медицинска Сестра чевли.Водоотпорен : Мостови, чевли користат гума, neoprene и нуркање одговараат на ткаенина беспрекорно поврзани, кој може да се спречи вода, масло,почвата и песок од внесување на чевли, држење на нозете чисти.Удобноста Табани : Одење чевли insole има масажа честички дојде со пот апсорпција систем.Тоа може да монтажни и лесно да се чисти, погоден за готвачи, медицински сестри,gardeners и други кои стојат или одење за долго време.Не се Лизга Outsole : Специјални анти-лизга ленти и материјали обезбеди против пролизгување својства на чевли.Може да ве заштити од паѓа, дури и на многу лизгава подот на дождлив ден.Повод : Одговара за работните средини со вода во кујни, бањи, болници итн., и, исто така, погодна за секојдневно носење.Тоа е многу погодна како подарок за вашиот готвач пријатели и медицинска сестра пријатели кои се ангажирани во градинарството работа.Материјал : Направен од висок квалитет на гума, neoprene дека нема да попуштат кога тоа се протега,Мека и Лесна,Може да се користи како готвач чевли,Градина Чевли,медицинска Сестра shoes Occasion : Одговара за работните средини со вода во кујни, бањи, болници итн., и, исто така, погодна за секојдневно носење.Тоа е многу погодна како подарок за вашиот готвач пријатели и медицинска сестра пријатели кои се ангажирани во градинарството работа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа