.

.

Newcally Трепките Лажни Трепки Мачка Очи Кревката Природни Faux Mink Трепките 14 Парови Пакет Светлината Волумен Краток Лажни Око Трепките Multipack

Newcally Трепките Лажни Трепки Мачка Очи Кревката Природни Faux Mink Трепките 14 Парови Пакет Светлината Волумен

DEN 239.76
Достапност
Залиха

Newcally трепките се 100% рака заврзана за да биде повеќе уникатен и нежна.Кревката 3d трепките со само правото должина и јачина на звук, ќе се вклопуваат во вашата природна трепките беспрекорно.Функција со флексибилни тенка памучна lash бенд, супер меки и кожата пријателски, лесен и удобен за носење.Вегетаријанската удари со камшик направен од премиум синтетички влакна, тотално без суровост, ние никогаш не боли секое животно.Издржливи трепките може да се користи до 15 пати, само бидете сигурни да го користите и складирање нив правилно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа