.

.

INGCO 5pcs Мини Клешти Алатка Поставите Вклучувајќи 4.5 Комбинација Клешти, Дијагонала Сечење Клешти, Долго Носот Клешти, Рамни Носот Клешти, на Крајот Сечење Клешти Жиц?

INGCO 5pcs Мини Клешти Алатка Поставите Вклучувајќи 4.5 Комбинација Клешти, Дијагонала Сечење Клешти, Долго Носот

DEN 383.76
Достапност
Залиха

Метал. 【МОРА ЗА СЕКОЈДНЕВНИОТ ЖИВОТ】INGCO 5 парчиња мини plier сет е дизајниран за инсталација и поправка на прецизни инструменти или делови во тесен локации.Тоа е совршен за голем број на стегање или сечење задачи, поправка на телефон, намалување на челик жица, итн.,. 【МЕК ЗАФАТ】 На rubberized костец на гумени два боја на рачка обезбеди cushioned костец, направи удобно да се одржи и лесно да се зафат. 【ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ】 мини plier собата е направен од високо-јаглероден челик со целото тело, топлина третираат технологија, која обезбедува гаранција за услугата животот на plier.На цврстина на plier е до 52 HRC, што го прави погоден за индустриски, дома или професионална автомобилската употреба. 【СИТЕ ВО ЕДЕН СЕТ】 На 5pcs plier сет содржи најчесто се користат клешти за дневни потреби, вклучувајќи 4.5" комбинација клешти, дијагонала сечење клешти, долго носот клешти, рамни носот клешти, на крајот сечење клешти. 【ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН ЦЕЛ】 INGCO се фокусира на правење на најдобрите алатки прифатлива.Ние го цениме и вредноста на вашиот бизнис.Ве молиме не двоумете се да се пука на нас е-маил ако имате било каков коментар, сугестија или коментар.Ние сме 100% посветен на вашата комплетна сатисфакција.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа