.

.

Foxsur Целосно Автоматски Smart Автомобил Батерија Полнач и Батерија Одржувачот со LCD Дисплеј, 12V/7А 7-Фаза Пулсот Поправка Батерија Полнач за atv настана/Голф Количка/Мото/

Foxsur Целосно Автоматски Smart Автомобил Батерија Полнач и Батерија Одржувачот со LCD Дисплеј, 12V/7А 7-Фаза Пулсот

DEN 573.60
Достапност
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Компактен, Паметни полнење напон, наплата на струја, внатре температура, батерија целосна, летен режим, зимски режим, итн.Високо компатибилен : Foxsur 7А автомобил батерија полнач работи со SLA, ВЛАЖНИ, МФ, ПОПЛАВЕНИ, ГЕЛ, VRLA, AGM, EFB батерии, што значи дека може да се користи за батерии во автомобили, мотоцикли, чамци, mowers и други.Целосно Автоматско - По одберете го точниот полнење режимот и да го оставите тоа за полнење и одржување на вашите батерии автоматски за долго време.На микропроцесори контролирани програма ќе го следи целиот полнење напредок и автоматски стоп кога батеријата е целосно наполнета.Тогаш таа ќе го следи батеријата напон и одржување на батеријата со плови полнење струја.Целосна заштита : батеријата полначот нуди безбедносни карактеристики, вклучувајќи ги и обратно поларитетот заштита, во текот тековната заштита, заштита од преоптоварување, во текот-напон заштита, над-полнење заштита, и во текот температура заштита.Пулсот поправка функција може да ви помогне да поправка на вашиот губење на батеријата и го продолжите траењето на батеријата.Забелешка : Тоа не може да го активирате мртов батеријата или поправка на некоја батерија која е оштетена сериозно; тоа, исто така, не може да поправка на батеријата назад за да се 100% нови.FOXSUR Автоматско Smart Автомобил Батерија Полнач,12 V/7А 7-фаза Автомобил Батерија Полнач тоа, исто така, не може да поправка на батеријата назад за да се 100% нови.FOXSUR автомобил батерија полнач е покриен со заштитна фолија.По отстранувањето на некоја заштитна фолија, ќе видите сосема нов екран.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа